Skip to main content
 

Polecam dr Józef Sadkiewicz

Produkty Regionalne i Dziedzictwa Kujawsko-Pomorskiego

Produkty regionalne

Klękajcie narody! Mamy To. Produkty godne królów.

Stara polska rasa rodzima-Złotnicka pstra od Tomasza Mazura, dzisiaj kolejny raz zadziwia smakiem przyjaciół i starych bywalców Instytutu Sadkiewicza.

Jest jak powiew lasu i natury z odrobiną bryzy morskiej o słodkim smaku kasztanów, delikatnością struktury oraz tłuszczu naturalnego. Warto czekać na nią (tylko i aż 12 miesięcy tyle czasu rośnie w hodowli na wolnym wybiegu).

Zachęcam do zakupów ultraświeżych ryb z  hodowli pstrąga i jesiotra z Gospodarstwa Zielenica, które prowadzi hodowlę konwencjonalną naturalną oraz w sektorze bio .
Unikatowe warunki środowiskowe – stale zimna źródlana woda i świetne wyniki hodowli ryb – pstrąga i jesiotra syberyjskiego.
Ryby przez 24 miesięce hodowane są w źródlanej wodzie Pomorza Zachodniego, na obszarze Natura 2000, z dala od przemysłu i zanieczyszczeń gruntowych.

Poza tym zapraszam na mój  WERNISAŻ  SMAKU, aby  degustować, delektować się smakami natury z możliwością zakupu wyjątkowych produktów regionalnych, tradycyjnych oraz naszych wyrobów tworzonych z pasją i sercem wykorzystując dostępna wiedzę tradycyjną i regionalną specjalnie dla Państwa.

Polecam!!! surowce wyłącznie i tylko dla wyrafinowanych podniebień.

Prawdziwa uczta Lukulusa (tylko dla dbających o zdrowie).

Pozdrawiamy wszystkich smakowicie miło zachęcając do zakupów.

Wernisaż smaku oraz spiżarnia „4health” gotowa

Zaloguj się lub załóż nowe konto w naszej spiżarni - Wernisażu Smaku!

 

dr Józef Sadkiewicz

dr nauk rolniczych, specjalista ds. żywienia klinicznego i dla sportowców, zielarz- fitoterapeuta,fizykoterapeuta polecam Matka natura a Ortho – kuchnia wg. Sadkiewicza

 

dr Józef Sadkiewicz

Instytut Sadkiewicza

 

Szkolenia kulinarne

Warsztaty z towaroznawstwa i nauk kulinarnych.

 

Producent urządzeń laboratoryjnych

Jedyny polski producent urządzeń laboratoryjnych dla całego łańcucha zbożowo-mącznego i piekarskiego