Skip to main content

Rejestracja online na stronie: https://sadkiewicz.medfile.pl/

Zachęcam i do zobaczenia

Akupunktura ciała oraz ucha (Aurikuloterapia)– Dietologia – Masaż Leczniczy- Terapia zespółu bolesnego miesiączkowania Terapia Antystresowa – Terapia dla Uzależnionych od nikotyny – Tarapia przeciwbólowa -leczenie bólu metodą doktora Yamamoto (YNSA) oraz Doktora Tana- Terapia Akupunkturą wg Mistrza Tunga Terapia Pijawką Lekarską  (Hirudoterapia) –  Bańki ogniowe i guasha- – Terapia manualna twarzy z elementami terapii powięziowej i akupunktury– Japońska Moksa- Terapia kranio-sakralna (TCK czaszkowo-krzyżowa) oparta o mikrosystemy, nurt terapii manualnej wykorzystująca niewielki nacisk.TCK polecana jest przy: bólach szyi, głowy, pleców, porawia ukrwienie w naczyniach mózgowych, zmniejsza napięcie opon mózgu, normalizuje działanie ukladu nerwowego, w leczeniu depresji, bezsenności, zespole przewlekłego zmęczenia, niepokoju i zaburzeń na skutek urazów lub silnego stresu.

W życiu każdego człowieka są dwa dni, w których nic nie możesz zrobić! To wczoraj i jutro.” –Dalajlama

Moją misją jest zwiększenie zainteresowania producentów i konsumentów żywnością najwyższej jakości, profilaktyka zdrowia oraz zachęcenie pacjenta do utrzymania zdrowego stylu życia i większej aktywności fizycznej.

Aktywność fizyczna i zdrowie są ze sobą powiązane. Ciało człowieka jest stworzone do aktywności ruchowej, a tolerancja obciążenia podczas wysiłku stanowi jedną z najpopularniejszych metod diagnostycznych w kardiologii. Siedzący tryb życia może potęgować ryzyko wystąpienia wielu typowych dla naszej cywilizacji schorzeń, chorób układu sercowo-naczyniowego oraz otyłości. Ciągły brak aktywności fizycznej powoduje ogólne pogorszenie wydolności organizmu, ma negatywny wpływ na skuteczność przemiany materii oraz szereg innych procesów zachodzących w organizmie.

O mnie:

Aktywnie biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach, które pomagają mi szerzyć wiedzę w zakresie Medycyny Zachodniej oraz Medycyny Chińskiej. Szkoliłem się u wybitnych fachowców, lekarzy i specjalistów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej takich jak: Daria Zwinczewska lekarz (Polska), Wiktoria Zwinczewska lekarz (Polska), Olga Kozinska  MD (Ukraina), Aaron Zizov  Dipl. Ac. & C.Hb. (Izrael), Tuvia Scott, Lic. Ac. (Izrael), Micha Glikmann Lic. Ac. MD (Ashdod, Izrael), Cody Dodo L.Ac. (USA), M.Ac., Dipl.Ac., Gali Stoffman MD (Izrael), Moche Becer Lic. Ac. (Izrael), Konstantin Sukhov MD, PhD (Rosja), Anat Regev Lic. Ac. (Izrael), Britta Wuttke MD (Niemcy), Helena Olearska lekarz (Polska).

Doktor – Nauczyciel akademicki -Adiunkt na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemiczne PBS w Bydgoszczy w Zakładzie Technologii i Inżynierii Przemysłu Spożywczego.

Specjalista ds. żywienia klinicznego i dla sportowców (ukończyłem studia podyplomowe w zakresie żywienia klinicznego, zbiorowego oraz wspomagania żywieniowego w aktywności ruchowej w sporcie i rekreacji na UMK w Toruniu Collegium Medicum w Bydgoszczy -Wydział Nauk o Zdrowiu.

Zielarz – fitoterapeuta (ukończyłem studia podyplomowe w zakresie „Rośliny lecznicze-pozyskiwanie i zastosowanie w fitoterapii i dietetyce”na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Magister wychowania fizycznego – studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Fizjoterapeuta – ukończyłem Medyczne Studium Zawodowe w Bydgoszczy

Szkolenie dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych prowadzących szczepienia ochronne przeciwko COVID-19- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Szkolenie dla fizjoterapeutów, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych prowadzących badania kwalifikacyjne w celu wykluczenia przeciwskazań do wykonania szczepienia przeciwko COVID-19- Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego,

Hirudoterapeuta – kod zawodu 323090, dyplom ukończenia w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Akupunktura czaszki doktora Yamamoto– kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Podstawy shiatsu. Diagnoza z brzucha-kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Bańki i guasha w medycynie chińskiej- kurs prakytyczny ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Psychosomatyka-kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Hirudokosmetologia – zajęcia praktyczne, kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Master Class dla Hirudoterapeutów – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Naturoterapeuta – kod zawodu 323009, dyplom ukończenia w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Akupunktura ucha – kurs zaawansowany praktyczny, choroby przewlekłe i leczenie uzależnień – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Akupunktura ucha. Algorytmy i protokoły leczenia  kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Metoda równoważenia Dr. Tana – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Komletny system meridianowy – Meridiany cudowne i TMM – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Akupunktura w praktyce. Algorytmy i protokoły -kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Leczenie stresu za pomocą Akupunktury – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny IntegracyjnejITCM DAO w Krakowie.

Wisceralna Terapia brzucha – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Terapia kraniosakralna (czaskowo-krzyżowa) – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Tui Na pediatryczna. Jak pomóc swojemu dziecku? – kurs ukończony w Instytucie Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej ITCM DAO w Krakowie.

Rzeczoznawca (próbobiorca) w zakresie pobieranie próbek dziczyzny – Egzamin Państwowy GIJHARS w Warszawie.

Rzeczoznawca (próbobiorca) – w zakresie pobieranie próbek pieczywa oraz ziarna zbóż, nasion roślin oleistych i ich przetworów. Egzamin Państwowy GIJHARS w Warszawie.

Założyciel i wykładowca w Instytucie Sadkiewicza – CPKZ niepublicznej placówce kształcenia ustawicznego oraz dokształcania i doskonalenia zawodowego działając w formach pozaszkolnych zgodnie z ustawą o systemie oświaty.

Uczestnik licznych szkoleń, warsztatów oraz konferencji z zakresu żywienia, dietetyki, ochrony zdrowia oraz oceny jakości w piekarstwie oraz produkcji zbóż.

Doświadczenie związane z oceną jakości żywności i jej wpływu na zdrowie człowieka zdobywałem w czasie dwudziestu pięciu lat pracy praktycznej z przemysłem i współpracy z naukowcami z uczelni wyższych w kraju i zagranicą.

W Instytucie prowadzę szkolenia, wykłady oraz udzielam indywidualnych konsultacji żywieniowych, a w profesjonalnym studio kulinarnym pokazuje jak przygotować w sposób zdrowy i bezpieczny potrawy wg programu autorskiego:
Matka natura a “Ortho – kuchnia” wg. Sadkiewicza

Zapraszam:

Telefon komórkowy 605 651 911

lub drogą e-mail

e-mail: jozefsadkiewicz@gmail.com